به گزارش پرستوها،

 احسان مکرم ظهر امروز در حاشیه دوره آموزشی پرورش قارچ دکمه ای سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی در گفتگو با صبح توس اظهار کرد: دوره آموزشی پرورش قارچ دکمه ای برای اولین بار به صورت استانی و همزمان برای خواهران و برادران سراسر استان برگزار شد.

مدیر اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی افزود: دوره پرورش قارچ دکمه ای بر اساس افزایش تقاضای کارجویان طرح های اقتصاد مقاومتی در هفته آخر خرداد ماه و ماه مبارک رمضان برگزار شد.

وی ادامه داد: پیش از این دوره بازاریابی را برگزار کردیم و در ادامه نیز دوره آموزشی رشته های دیگر خود اشتغالی  و هدف طرح های اقتصاد مقاومتی را هم برگزار خواهیم کرد.

مکرم بیان کرد: حضور پرشور و استقبال ویژه از این کلاس های آموزشی که هدفش تقویت اقتصاد مردمی است به ما پیام می دهد که نیاز برای آموزش بالاست و ظرفیت خود را باید ارتقا دهیم.

وی تصریح کرد: در دوره های آموزشی بعدی سعی خواهیم کرد از اساتید خبره دانشگاه، اداره کل فنی و حرفه ای همچنین مربیان ترویج سازمان جهاد کشاورزی استفاده کنیم.

مدیر اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی در انتها گفت: علاقه مندان برای آموزش طرح های اقتصاد مقاومتی می توانند به سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی مراجعه کنند و از خدمات رایگان بهره مند شوند.

Print Friendly, PDF & Email
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد