به گزارش پرستوها،

مهاجری ظهر امروز اظهار کرد:‌ آستان قدس رضوی و هیأت فوتبال خراسان رضوی از روزهای قبل همه کار برای برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا(ع) را انجام دادند اما عده‌ای دیگر مخالف برگزاری بازی در این ورزشگاه هستند. این واقعا ظلم در حق مردم مشهد و علاقه‌مندان به فوتبال این شهر است.

وی افزود: ورزشگاه امام رضا(ع) آن همه تجهیزات و امکانات در داخل شهر است و خود آستان قدس رضوی موافق برگزاری بازی است، اما نمی‌دانیم چرا مسئولین دیگر اجازه برگزاری بازی را نمی‌دهند. این ورزشگاه بازی تیم‌های منتخب مشهد و کربلا را، با آن همه تماشاگر که نزدیک به ۲۰ هزار نفر بودند بدون هیچ مشکلی برگزار کرد، اما حالا می‌گویند مشکل دارد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان تاکید کرد: اگر ورزشگاه مشکل داشت چرا آن بازی برگزار شد و حالا اجازه برگزاری بازی‌های لیگ برتر را نمی‌دهند تا مردم از این ورزشگاه بهره ببرند. ما از دیروز فکر برگزاری بازی در ورزشگاه را، هم از سر خودمان و هم از سر بازیکنانمان بیرون کردیم و به فکر بازی مقابل ذوب آهن در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) هستیم.

مهاجری یادآور شد: امیدوارم که هواداران مشهدی هم برای حمایت تیم شهرشان به این ورزشگاه بیایند و باعث افزایش انگیزه ما و سایر عوامل تیم شوند. هر چند می‌دانم راه ورزشگاهی که خارج از شهر مشهد است دور است و مردم باید هزینه زیادی کنند تا به ورزشگاه برسند اما من به عنوان سرمربی تیم پدیده از مردم عذرخواهی می‌کنم که ورزشگاه امام رضا(ع) در داخل شهر مشهد است اما آنها نمی‌توانند از این ورزشگاه استفاده کنند.

Print Friendly, PDF & Email
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد