به گزارش پرستوها،

رحیم نوروزیان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: قدس قبله اول مسلمین است و پاره ای از پیکر جهان اسلام است توسط رژیم غاصب صهیونیستی با دسیسه روباه پیر انگلیس بنا شده غده سرطانی را ایجاد کرده است که به تعبیر امام باید این غده سراطانی را نابود کرد.

فرماندار مشهد گفت: اگر این غده سرطانی اسرائیل رشد پیدا کند به دیگر کشورهای جهان اسلام سرایت می کند.

وی ادامه داد: از زمانی که هرسل در ۱۹۰۲ رژم صهیونیستی را بنا گذاشتند مرتبا با جنایت و آدم کشی با اذیت دیگران کارشان را پیش بردند و هر چه تعلل شود به معنی از بین رفتن جان بیشتری از انسان های بی گناه است.

نوروزیان افزود: حضور ملت ایران و همه مسلمانان در روز قدس برای این است که هم دل و هم سخن خواستمان ساقط شدن رژیم اسرائیل است که قطعا اگر استمرار پیدا کند پایه های های پوشالی اسرائیل پیش می رود.

وی تصریح کرد: حضور مردم در روز قدس به بدخواهان نظام پامی می دهد که مردم نه تنها ها با مشکلات تسلیم نمی شوند بلکه هر سال منسجم تر از سالهای قبل حضور پیدا می کنند و نمایی از از آیه «وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِنْ دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فِی سَبِیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَأَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ» است.

فرماندار مشهد تاکید کرد: آورده ما تنها عده و تجهیزاتی نیست که البته آن را داریم و حضور مردم باعث رعب و وحشت خواهد شد در دل بدخواهان که بازدارند خواهد بود و نقشه آن ها را خنثی خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد