به گزارش پرستوها،

سرهنگ محمد روحانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: افزایش کلاس های آموزشی بهره وری و ارزش افزوده محصولات تولیدی را ارتقا می دهد که همین عامل باعث تداوم این کلاس ها است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی افزود: همت در برگزاری کلاس آموزشی در ماه مبارک رمضان نشان از عزم جوانان و مسئولین برای اجرایی کردم فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی است.

وی ادامه داد: دوره های آموزشی باید کاربردی باشد و دانشجویان باید از این فرصت ها به خوبی استفاده کنند زیرا برگزاری این نوع کلاس ها بسیار سخت است.

سرهنگ روحانی خاطرنشان کرد: آمادگی داریم تا همکاری اساتید مجرب هماهنگی های لازم را برای برگزاری کلاس های کاربردی مرتبط با طرح های اقتصاد مقاومتی را برگزار کنیم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی بیان کرد: در برگزاری کلاس های آموزشی مشهد و سایر شهرستان ها به دنبال گزارش کار نیستیم و باید پس از یک دوره آموزشی افراد آموزش دیده به منفعتی دست پیدا کرده باشند.

وی تاکید کرد: سعی داریم با همکاری و تبادل اطلاعات فنی در کلاس های آموزشی چرخ اقتصاد جامعه بچرخد و مشکلات را بصورت مردمی حل کرده باشیم.

سرهنگ روحانی با اشاره به اینکه باید در آموزش و تولید آتش به اختیار بود، افزود: در هر عرصه تولیدی می توانید موفق عمل کنید وارد شوید و به دیگران هم آموزش دهید.

مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی گفت:امیدورام دوره های بعدی هم با استقبال مردم رو به رو شود زیرا کار اگر برای خدا و بانیت خیر باشد خدواند خیر آن را به کار و کسب به ما عطا می کند.

Print Friendly, PDF & Email
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد