تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
نویسنده : مجتبی بشکنی
گروه خبر : اقتصادی
کد خبر : 3583
تاریخ : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۴۷
چه قانونی انحصار فروش انیمیشن را با مجوز فیلم نهنگ آبی به شرکت هنر اول می دهد؟ فروش به اصطلاح قانونی انیمیشن های غیر ایرانی با مجوز فروش فیلم نهنگ آبی توسط سایت های فروش شبکه ای فیلم انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری پرستوها، اخیرا با بررسی میدانی انجام شده موفق شدیم یک شبکه فروش لیک دانلود به اصطلاح قانونی را شناسایی کنیم.

سایت های غیر مجاز دانلود فیلم اخیرا برای فروش انیمیشن معروف مرد عنکبوتی به صورت دوبله فارسی اقدام به ارائه لینک خرید کرده اند که به اصطلاح قانونی است.

برای ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید

برای ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید

چه قانونی اجازه فروش انیمیشن پروفروش مرد عنکبوتی را به شرکت هنر اول می دهد؟

سایت های شبکه ای فروش غیر مجاز ارائه فیلم ها لینک دانلود دوبله فارسی این اننیمیشن را با عبارت«لینک خرید قانونی» برای خرید از شرکت هنر اول ارائه می کنند.

نکته جالب این خرید به اصطلاح قانونی این است که شرکت هنر اول مجوز فروش فیلم نهنگ آبی را ملاک فروش قانونی خود قرار داده است. آیا عوامل فیلم نهنگ آبی و آقای فریدون جیرانی می دانند با مجوز فروش فیلم آنها یک محصول دیگر به فروش می رسد؟

قیمت قانونی این انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse در جهان حدود 20 دلار است.

متاسفانه به علت عدم نظارت صحیح و به موقع بر فروش فیلم های غیر ایرانی شرکت هایی با تنها دوبله کردن فیلم ها فروش محصولات رسانه های را در انحصار خود قرار می دهند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری پرستوها محفوظ می باشد.