تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
نویسنده : مجتبی بشکنی
گروه خبر : اقتصادی
کد خبر : 3605
تاریخ : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۲۶
راه اندازي سامانه اينترنتي خدمات الکترونيک متقاضيان شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از راه اندازي سامانه اينترنتي خدمات الکترونيک براي متقاضيان و صاحبان صنايع شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان، خبرداد.

مسعود مهدي زاده مقدم در نشست مديران شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان: اظهار کرد: به‌منظور تسهيل در ارائه امور براي متقاضيان و صاحبان صنعت و کاهش هزينه هاي آنها و جلوگيري از هدر رفت زمان با راه‌اندازي سامانه اينترنتي از اين پس کليه خدمات ارائه شده به متقاضيان، بصورت الکترونيکي هم انجام مي شود.
وي با اشاره به فراهم بودن بسترهاي لازم الکترونيکي درفرآيندهاي کاري براي متقاضيان افزود: سازمان صنايع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي ايران در راستاي اهداف سياست هاي دولت الکترونيک و تکريم ارباب رجوع، سامانه خدمات الکترونيکي http://eservice.isipo.ir را بر روي پايگاه اينترنتي خود قرار داده و صاحبان صنايع و متقاضيان برای دريافت خدمت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوي مي توانند براي انجام امور خود و تسهيل در کار از اين سامانه استفاده و بهره ببرند.
مهدي زاده مقدم ادامه داد: تمام فعاليتي که در ميز خدمت حضوري به ارباب رجوعان داده مي شود در سامانه اينترنتي خدمات الکترونيکي متقاضيان اجرايي و ارائه شده و ديگر نيازي به مراجعه حضوري متقاضيان و سرمايه گذاران نبوده است.
وي بيان کرد: متقاضيان با ثبت نام در سامانه http://eservice.isipo.ir از اين پس مي توانند تمام خدماتي که در شهرک‌ها و نواحي صنعتي ارائه مي شود از قبيل صدور مجوز حق بهره برداري از زمين، اعياني و تاسيسات شهرک‌ها، نواحي صنعتي و مناطق ويژه اقتصادي و تحويل زمين، مجوز تغييرات قرارداد حق بهره برداري، مجوز شهرک‌ها و نواحي صنعتي غير دولتي، مجوز احداث واحدها، مجوز تغيير كاربري، ارائه خدمات عمومي، صدور مجوز ارائه تسهيلات، صدور معرفي نامه بانک و ضمانت نامه، آموزش شاغلين، حمايت از پايان نامه هاي دانشجويي، اجراي طرح هاي پژوهشي، صدور معرفي نامه جهت پذيرش در بورس كالا و فرابورس، حمايت از ارائه خدمات فناورانه، انتقال قطعي سند مالكيت و بازرسي و رسيدگي به شكايات را به صورت غيرحضوري و اينترنتي دريافت کنند.
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، خاطر نشان کرد: هم اکنون سامانه http://eservice.isipo.ir در دسترس صاحبان صنايع و متقاضيان قرار دارد و با استفاده از آن مي توانند از خدمات الکترونيک آن استفاده کنند.
وی در پایان گفت: هم اکنون 45 درصد از صنایع، 40 درصد از اشتغال صنعتی و 24 درصد از سرمایه‌گذاری استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی قرار دارد که زمینه تولید و اشتغال را با 48 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب و 40 شهرک فعال، فراهم کرده است.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری پرستوها محفوظ می باشد.