تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
نویسنده : مجتبی بشکنی
گروه خبر : اقتصادی
کد خبر : 3697
تاریخ : ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۸ :: ۸:۱۱
آستان قدس رضوی و اتاق بازرگانی هند تفاهم‌نامه مشترک همکاری‌های اقتصادی امضا کردند تفاهم‌نامه اقتصادی میان مسئولان آستان‌قدس رضوی با اتاق بازرگانی امامیه هند منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری پرستوها، تفاهم‌نامه مشترک همکاری‌های اقتصادی آستان قدس رضوی و اتاق بازرگانی هند طی سفر قائم مقام تولیت آستان‌قدس رضوی و مدیر مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی به کشور هند منعقد شد و هدف از آن، برقراری ارتباطات گسترده با این کشور در موضوعات تجاری، خدمات، مهندسی، سلامت و گردشگری است.
محمدعلی موحدی مدیر مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی در این رابطه به خبرنگار ما گفت: در حاشیه این سفر دیدار با شیعیان در مسجد جامع علیپور، دیدار با بزرگان و شخصیت‌های خوجه‌های اثنی‌عشری در شهر بمبئی، حضور در جمع شیعیان بمبئی در مسجد ایرانیان و بازدید از مجلس اتحادیه بازرگانان جعفری ھند و بیمارستان امام خمینی(ره) انجام شد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های مهم این سفر، بازدید از مرکز فناوری وابسته به اتاق بازرگانی امامیه و دیدار با شخصیت‌های اقتصادی و فرهنگی در شهر بمبئی بود که این دیدارها در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران انجام شد.
موحدی بیان کرد: همچنین در نشستی که با حضور فعالان اقتصادی شهر بنگلور در کشور هند برگزار شد، فرصت‌های اقتصادی ایران و هند و نقش آستان‌قدس رضوی و اتاق بازرگانی امامیه در تسهیل آن مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
وی گفت: در پایان این نشست تفاهم‌نامه‌ای پیرامون مسائل مهم اقتصادی و فرهنگی با اتاق بازرگانی امامیه هند منعقد شد تا باعث ایجاد ارتباطات و تعاملات بیشتر میان دو کشور ایران و هند شود.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری پرستوها محفوظ می باشد.