شما اینجا هستید

اقتصادی » اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار از دستاوردهای سفر نوبخت به خراسان رضوی
گروه : اقتصادی

به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان اظهار کرد: در این راستا یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۵۲ پروژه نیمه‌تمام عمرانی در استان خراسان رضوی علاوه بر بودجه‌های جاری و عمرانی اختصاص یافته است.

استاندار خراسان رضوی تخصیص یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به خراسان رضوی را از دیگر دستاوردهای سفر دکتر نوبخت به این استان عنوان کرد و گفت: این میزان اعتبار در قالب تفاهم‌نامه‌ای بین معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه کشور با استانداری خراسان رضوی به ۱۲۰ پروژه و طرح جهش تولید استان اختصاص یافت.

وی تاکید کرد: همچنین در این سفر اعتبارات ویژه‌ای برای توسعه و تکمیل پروژه‌های واقع در حاشیه شهر مشهد درخواست شد.

گفتنی است؛ محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به منظور سفر ۲ روزه با دعوت استاندار خراسان رضوی چهارشنبه شب وارد مشهد شد و در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه و مجمع نمایندگان استان شرکت کرد.

افتتاح چهار هزار واحد مسکونی در چناران و افتتاح بیمارستان خیرساز ناظران ویژه درمان سرطان از برنامه‌های رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در استان خراسان رضوی بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت