شما اینجا هستید

اقتصادی » افزایش سهم خراسان رضوی در بازار سرمایه کشور
گروه : اقتصادی , ایران

با همکاری ارکان بورس، اوراق بهادار کشور و بخش خصوصی، خراسان رضوی به اهمیت توسعه سهم خود از بازار سرمایه کشور پرداخته است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی اعلام کرده که در حال حاضر سهم این استان از بازار سرمایه کمتر از ۲ درصد است. این همکاری‌ها با هدف افزایش سهم استان از تولید ناخالص داخلی در بازار سرمایه انجام می‌شود. همچنین، همایش تامین مالی فرصت‌های سرمایه‌گذاری با حضور مدیران شرکت‌های بورس، فرابورس، انرژی و کالا در هفته جاری در مشهد برگزار می‌شود.

در این همایش، بنگاه‌های اقتصادی اطلاعات مالی خود را در بازار سرمایه ارائه و با شرکت‌های تامین سرمایه و ارکان بازار بورس برای تامین مالی به مذاکره خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی، همایش تامین مالی فرصت‌های سرمایه‌گذاری فرصتی برای ارتقاء وضعیت بازار سرمایه استان را فراهم می‌کند و احیای تالار مبادلات بورس در این استان با حضور تمامی ارکان بازار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت