شما اینجا هستید

اجتماعی » بانک توسعه تعاون خراسان رضوی در تحقق اهداف حمایتی دولت پیشتاز است

ئوف احمدی، مدیر عامل شعب بانک توسعه تعاون خراسان رضوی، در نشست خبری به مناسبت هفته دولت و هفته تعاون، با بیان اینکه این بانک صد درصد دولتی و بانک عامل بخش تعاون است، گفت: از ابتدای سال تا پایان مرداد ماه، ۱۰ هزار و ۵۴ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده‌ایم که تقریبا ۷ هزار و ۶۷۳ میلیارد ریال آن مربوط به منابع داخلی بانک‌ و ۲هزار و ۳۸۱ میلیارد ریال آن در تسهیلات تکلیفی بانک است.

وی افزود: در بخش تسهیلات تکلیفی، بانک توسعه تعاون خراسان رضوی در پرداخت تسهیلات ازدواج با تحقق ۳۲۸ درصدی برنامه و تسهیلات فرزندآوری با تحقق ۳۰۷ درصدی برنامه، پیشتاز است.

احمدی همچنین با اشاره به پرداخت ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات در خصوص نهضت ملی مسکن، گفت: بانک توسعه تعاون عامل بخش تعاون در این رابطه بوده است.

وی با بیان اینکه یکی از تسهیلات تکلیفی که همه ساله بانک‌توسعه تعاون به عنوان یک بانک دولتی و بانک حامی تولید و اشتغال کشور داشته، بند ب تبصره ۱۸ قانون بودجه کشور در سال ۱۴۰۲ است که متعلق به دستگاه‌های کمیته‌امداد، بهزیستی و مشاغل خانگی است، گفت: بودجه امسال بانک توسعه تعاون خراسان رضوی در بخش کمیته‌امداد، حدود ۵۵ میلیارد و۴۰۰ میلیون ریال بوده است. پرداختی ما از این مقدار تعداد ۹ فقره به مبلغ ۱۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون‌ریال بوده است.

احمدی افزود: برای سازمان بهزیستی نیز حدود ۷۰ میلیارد ریال سهمیه تا پایان شهریورماه به ما ابلاغ شده که تاکنون ۳۸ فقره به مبلغ ۴۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال پرداخت کردیم. در خصوص مشاغل خانگی نیز مبلغی حدود ۱۰۸ میلیارد ریال سهمیه درنظر گرفته شده اما هنوز به ما افراد معرفی نشده‌اند؛ به محض معرفی افراد، این مبالغ پرداخت خواهد شد.

این خبر خوب است زیرا نشان می‌دهد که بانک توسعه تعاون خراسان رضوی در تحقق اهداف حمایتی دولت پیشتاز است. این بانک در بخش‌های مختلف از جمله تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و نهضت ملی مسکن، عملکردی موفق داشته است.

برای افزایش سئوی این خبر، می‌توان از عبارات کلیدی مرتبط مانند “بانک توسعه تعاون”، “خراسان رضوی”، “تسهیلات ازدواج”، “تسهیلات فرزندآوری”، “نهضت ملی مسکن” و “دولت” استفاده کرد. همچنین می‌توان در متن خبر، به آمار و ارقام دقیق‌تری اشاره کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت