شما اینجا هستید

اجتماعی » حفظ ارزش‌های دینی و فرهنگی در برابر تهدیدات دشمنان ضروری است

یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در همایش بصیرتی عفاف و حجاب که در بقعه متبرکه سید حمزه(ع) کاشمردرباره دشمنان و معاندین نظام و دنیای استکبار تاکید کرد که آن‌ها ارزش‌های دینی و اعتقادی را هدف اصلی خود قرار داده‌اند و معمولاً مأیوس هستند از رویارویی با نظام. وی از بصیرت دینی و اعتقادی مردم تحسین کرد و تأکید کرد که این پیروی از ارزش‌ها و قیام امام حسین و یاران او، جامعه را اعتقادی‌تر، معنوی‌تر و هدفمندتر می‌کند.
او همچنین بیان کرد که برگزاری همایش‌های عفاف و حجاب را به عنوان شکرگزاری به پاس شناخت و بصیرت مردم و همچنین ارسال پیام به دیگران می‌داند. استاندار اشاره کرد که برگزاری این جلسات و مراسم، اثرگذاری فوق‌العاده در حفظ و ترویج ارزش‌های قیام امام حسین و اهداف امام راحل دارد.
استاندار خراسان رضوی به این نکته پرداخت که انقلاب اسلامی از قیام عاشورا الهام گرفته شده است و برای این نظام مقدس اسلامی وظیفه پیاده‌سازی اهداف امام حسین و شهدای کربلا است.
وی بیان کرد که حفظ این نظام و ارزش‌های آن از جمله واجبات است و باید از آنها محافظت شود. او همچنین تأکید کرد که شهدا به منظور حفظ این نظام و ارزش‌ها خدمات بزرگی ارائه داده‌اند و قدرت معنوی، منشأ قدرت این نهضت است.
نظری همچنین اظهار کرد که دشمنان همچنان امیدوارند با استفاده از جنگ اقتصادی بتوانند ملت و نظام را به زانو درآورند و به همین دلیل به فرهنگ و اقتصاد تمرکز کرده‌اند. وی به عفاف و حجاب اهمیت زیادی داد و تأکید کرد که حجاب به عنوان عاملی اجتماعی و امنیتی، امنیت برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.
استاندار در ادامه بیان کرد که دشمنان از همه عرصه‌ها ناامید شده‌اند و به همین دلیل به جنگ با فرهنگ متمرکز شده‌اند. او تاکید کرد که باید از ارزش‌های خود مراقبت کنیم و به ویژه نقش زنان و مادران را در حفظ و تربیت خانواده و تربیت معنوی و اعتقادی آن تقدیر کنیم. استاندار تأکید کرد که محور حفظ، نگهداری و تربیت فرزندان خانواده است و باید از این محور محافظت شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت