شما اینجا هستید

اجتماعی » خراسان رضوی ۹ هزار معلم و دبیر جدید جذب می کند

سید امیر شوشتری، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اعلام کرد که ۹ هزار معلم و دبیر جدید در سال تحصیلی جدید جذب خواهند شد.

شوشتری گفت که این افزایش نیرو برای جبران کمبود معلم در استان و همچنین بهبود کیفیت آموزش است. وی افزود که این نیروها از طریق آزمون استخدامی جذب خواهند شد و آموزش های لازم را برای تدریس در مدارس استان خواهند دید.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی همچنین از افتتاح ۲۳۲ مدرسه جدید در استان در سال تحصیلی جدید خبر داد. وی گفت که این مدارس در مناطق محروم و کم برخوردار استان ساخته شده اند و به بهبود دسترسی دانش آموزان به آموزش کمک خواهند کرد.

شوشتری همچنین از افزایش سرانه ورزشی استان خبر داد و گفت که در سال تحصیلی جدید ۱۱۰۰ کلاس درس جدید، ۱۰۰ کلاس درس تربیت بدنی و ۲۱۰ اتاق بهداشت در استان افتتاح خواهند شد.

وی همچنین از افزایش همکاری خیرین با آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت که در سال تحصیلی جدید خیرین ۳۰۰ میلیارد تومان برای ساخت مدارس و تامین تجهیزات آموزشی کمک خواهند کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت که این اقدامات برای بهبود کیفیت آموزش و دسترسی دانش آموزان به آموزش در استان انجام می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت