شما اینجا هستید

اقتصادی » خرید تضمینی بیش از ۳۰۰۰ تن کلزا در خراسان رضوی

وحیدرضا فریدونی با اعلام این خبر اظهار کرد: خرید تضمینی کلزا در خراسان رضوی از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز شده که تاکنون افزون بر ۳۲۱۸ تن کلزا در قالب ۴۹۱ محموله از کشاورزان خریداری و از این میزان خرید تضمینی دانه‌های روغنی کلزا تا کنون بالغ بر ۲۶۰۰ تن، جهت استحصال به کارخانجات روغن کشی استان ارسال شده است.
وی افزود: این اداره کل در سال گذشته تنها ۳۴۴ تن از محصول کلزا کاران را به صورت تضمینی خریداری کرده بود که با همت کلزاکاران استان در سال جاری و تمهیدات اندیشیده شده، این میزان خرید تاکنون محقق و کماکان ادامه دارد.
مدیر کل اداره غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی بیان کرد: ارزش ریالی محصولات خریداری شده بیش از ۶۹۴ میلیارد ۲۳۴ میلیون ریال بوده است که تا کنون افزون بر ۴۹۰ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال آن به حساب کلزاکاران واریز شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی، فریدونی در ادامه به بخشی از تمهیدات اندیشیده شده در فصل خرید تضمینی کلزا اشاره کرد و گفت: در سال جاری بیش از ۴۵ نفر به عنوان عامل تشخیص، ذیحساب و ناظر کنترل کیفیت در ۱۴ مرکز و کمیسیون خرید در سطح استان به‌ طور مستقیم وظیفه خدمت رسانی به کشاورزان و خرید این محصول را به عهده دارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت