شما اینجا هستید

اقتصادی » نمایشگاه بین المللی مشهد همزمان میزبان سه رویداد شد

سه نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، چاپ و بسته بندی و فرش دستباف در مشهد آغاز به کار کرد. این نمایشگاه‌ها از امروز، چهارشنبه اول آذرماه تا ۴ آذرماه جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شوند.

نمایشگاه صنایع غذایی

نمایشگاه صنایع غذایی با حضور ۱۴۵ شرکت از سراسر کشور برگزار می‌شود. این نمایشگاه در زمینه‌های ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی، تولیدات شیر و لبنیات، گوشت و پروتئین، انواع کره، گلاب، پنیر پیتزا و انواع سس فعالیت می‌کند.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی

نمایشگاه چاپ و بسته بندی نیز با حضور ۱۴۵ شرکت از سراسر کشور برگزار می‌شود. این نمایشگاه در زمینه‌های راجت پرینتر، چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ پارچه، ماشین آلات بسته بندی، کارتن و جعبه سازی، هدایای تبلیغاتی و ماشین آلات چاپ و کارتن سازی فعالیت می‌کند.

نمایشگاه فرش دستباف

نمایشگاه فرش دستباف نیز با حضور ۲۰ شرکت از سراسر کشور برگزار می‌شود. این نمایشگاه در زمینه‌های تولید و فروش فرش دستباف، تابلو فرش‌های دستباف، تولید نخ و رنگرزی فعالیت می‌کند.

برنامه‌های جانبی نمایشگاه‌ها

برنامه‌های جانبی نمایشگاه‌های صنایع غذایی، چاپ و بسته بندی و فرش دستباف شامل برگزاری همایش رویدادهای شهر، کارگاه‌های آموزشی و آشنایی با فرآیند ایده تا محصول است. همچنین هیات‌های خارجی از کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، کویت و ترکیه در این نمایشگاه‌ها حضور دارند.

ساعت بازدید

بیست‌وسومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و یازدهمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته‌بندی و همچنین چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف علاقه‌مندان می‌توانند تا ۴ آذرماه همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ از این نمایشگاه‌ها بازدید به عمل آورند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت