شما اینجا هستید

اقتصادی » هزینه سفر اربعین مورد حمایت قرار نگرفته است
گروه : اقتصادی , ایران

پیش فروش بلیت اتوبوس مشهد- مهران آغاز شده است. نرخ جدید بلیت اتوبوس وی. آی. پی (۲۵ صندلی) در ایام سفر اربعین از مشهد به پایانه مرزی مهران در استان ایلام ۱۵ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال تعیین شده است. همچنین نرخ جدید مصوب بلیت اتوبوس ۳۰ صندلی از مشهد به مهران ۱۲ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال و این نرخ برای اتوبوس عادی (۴۲ صندلی) نیز ۹ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال تعیین شده است.

این هزینه برای بسیاری از مردم ایران غیرقابل دسترسی است زیرا میزان تورم و دستمزد این و حقوق قانون کار کفاف این سفر را نمی دهد

دولت باید اقدامات بیشتری برای حمایت از این سفر انجام دهد. دولت می تواند با ارائه یارانه به بلیت های اتوبوس، هزینه سفر را کاهش دهد. دولت همچنین می تواند با ایجاد تسهیلات برای اقامت و غذا در مرز ها، هزینه سفر را برای زائران کاهش دهد.

سفر اربعین یک تجربه مذهبی و معنوی مهم برای بسیاری از ایرانیان است. دولت باید اقدامات بیشتری برای حمایت از این سفر انجام دهد تا همه مردم ایران بتوانند به آن بپیوندند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت