شما اینجا هستید

اجتماعی » پرداخت کارانه سال ۱۴۰۱ پرستاران آغاز شد

عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حاشیه برگزاری آیین بزرگداشت مقام پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه کشوری، در جمع خبرنگاران، از آغاز پرداخت کارانه سال ۱۴۰۱ پرستاران خبر داد.

وی با اشاره به اینکه پرداخت کارانه پرستاران در سال‌های گذشته با تاخیر انجام می‌شد، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته با همکاری مسئولان حوزه پرستاری در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌های سراسر کشور، ثبت اطلاعات پرستاران برای پرداخت کارانه‌ها انجام شده است.

عبادی افزود: در این روزها در حال پرداخت کارانه سال ۱۴۰۱ پرستاران هستیم و تا این لحظه پرداخت ۴ ماهه نخست سال قبل را داشته‌ایم و مابقی مبالغ را مرحله به مرحله واریز خواهیم کرد تا کل سال ۱۴۰۱ پرداخت شود و پرداختی‌های سال ۱۴۰۲ هم بلافاصله پس از تخصیص اعتبارات واریز خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه پرداخت کارانه پرستاران با برنامه‌ریزی‌ و اصلاحی که در دستورالعمل بازتوزیع صورت گرفته است، امید دارد که پرداخت‌های آینده با حداکثر تلاش و رعایت انصاف همراه بوده و رضایت تمامی پرستاران عزیز و زحمتکش را به همراه داشته باشد.

پرداخت کارانه پرستاران یکی از مطالبات مهم این قشر زحمتکش است که با تلاش‌های معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در سال جاری محقق شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت