شما اینجا هستید

خبر مهم » کتاب “توهم و خیانت” رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری پرستوها سلیم واحدی مترجم کتاب در مراسم رونمایی از این اثر در کتابخانه مرکزی خراسان رضوی رونمایی ازکتاب اظهار کرد:این کتاب به قلم فرید الفالوجی نویسنده مصری است که به بیان عملیات های جاسوسی مشهورترین جاسوس زن موساد امینه داوود المفتی پرداخته است.
سلیم واحدی افزود: این کتاب چندمین کتاب با موضوع جاسوسی توسط این نویسنده مصری است و کتاب توهم و خیانت در ۱۰ فصل نوشته شده و نویسنده با مطالعه کتاب خاطرات این جاسوس پس از آزادی و بازگشت با اسرائیل آن را نوشته است .
امینه داود المفتی مشهورترین جاسوس در دهه ۱۹۷۰ میلادی در بیروت و شهرهای جنوبی لبنان کارهای جاسوسی خود را شروع و پس از دستگیری با ۲ نفر از فرماندهان ارشد فلسطین مبادله شد .
مدیر کل کتابخانه های خراسان رضوی هم در این مراسم گفت: انتشار این نوع کتابها با موضوع امنیتی و جاسوسی از اهمیت بالایی برای رسیدن به ایران قدرتمند نیازمند است .
حجت الاسلام والمسلمین علی‌اکبر سبزیان افزود :برای رسیدن به ایران قدرتمند لازمه آن داشتن ایران دانایی است و این مسیر مطالعه و کتابخوانی است .
وی گفت؛ امروز با اتفاقاتی که در کشور بوجود آمده است در کنار سواد رسانه سواد اجتماعی و فرهنگی نیازمند سواد امنیتی هستیم و این کتابها می‌تواند به مردم و به ویژه جوانان کمک کند تا در دام سرویس های جاسوسی نیافتند .
امسال بیش از ۱۰۰ کتاب در کتابخانه مرکز خراسان رضوی با موضوعات انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، شعر و ادبیات ، مذهبی ، تاریخ اجتماعی ، فرهنکی ، هنری و رسانه رونمایی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری پرستوها | اطلاع رسانی اخبار اقتصادی بانک ارز سکه طلا بورس بسته معیشتی یارانه وام تسهیلات سیگنال اشتغال تولید صنعت فناوری استخدام بیمه قیمت