تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admom
حوزه : اجتماعی
شماره : 2651
تاریخ : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ :: ۹:۳۹
گزارش؛ راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار و قدرت مردمی در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مسئولین خراسان رضوی مردم را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش پرستوها، مصادف با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسئولین و مقامات استان خراسان رضوی مردم را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت کردند.

22 بهمن نمایش قدرت مردم در نظام انقلاب اسلامی است

آیت الله علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد عنوان کرد:امام‌جمعه مشهد مقدس تصریح کرد: راهپیمایی دو روز آینده، نمایش قدرت مردم در این نظام و پایمردی مردم پای این نظام است؛ برادران و خواهران، شما در حال عبادت هستید، رو به قبله نشستید و در حال انجام فریضه الهی هستید، راهپیمایی روز یکشنبه به نص صریح قرآن بزرگ‌ترین عبادت است، مقام معظم رهبری، مراجع تقلید و نهادهای سیاسی اجتماعی توصیه کردند، من می‌گویم بالاتر از این‌ها، نص صریح آیه 120 سوره مبارکه توبه می‌گوید راهپیمایی 22 بهمن بالاترین عبادت است، عناصر متحجری که به این انقلاب نگرویدند و در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمی‌کنند، اگر به خدا و قران معتقدند، با فضیلت‌ترین عبادت را از دست می‌دهند.

22 بهمن مظهر اقتدار ملی است

همانگونه که مقام معظم رهبری می فرمایند "راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار ملی است، مظهر اقتدار ملت ایران است، مظهر حضور مردمی و اراده و عظم ملی ملت ایران است". اینجانب به نمایندگی از دولت خدمتگذار تدبیر و امید با گرامی داشت یوم الله 22 بهمن با پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای عزیز، ایثارگران، خانواده های معظم ایشان و نکوداشت عزم و اراده ملت عزیز و همیشه در صحنه ایران مخصوصاً مردم غیور خراسان رضوی از تمامی آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی و آستانه چهلمین بهار آزادی برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن دعوت می کنم که انشاالله برگ زرین دیگری که مزین به گام های استوار و عزم و اتحاد ملت ایران است بر اوراق دفتر پر افتخار انقلاب اسلامی نقش بندد. انتهای پیام/  

© 2018 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری و اطلاع رسانی پرستوها محفوظ می باشد.